Meble na zamówienie i inne usługi stolarskie

Meble na wymiar

Aranżacja mieszkania, apartamentu, domu, rezydencji jest inwestycją na lata, dlatego też warto poświęcić jej nieco więcej uwagi, wybierając tym samym produkty o wysokiej jakości. Zdecydowanie się na luksusowe meble na zamówienie dają gwarancję, że wszystkie elementy takie jak np. szafa, kuchnia lub nawet stolik, będą przygotowane zgodnie z potrzebami, a niekiedy nawet i projektem klienta.

Dla wielu osób ekskluzywne meble na wymiar kojarzą się przede wszystkim z produktami o wyjątkowo dobrej jakości i nic w tym dziwnego. W końcu należy pamiętać, że do ich produkcji wykorzystuje się trwałe i wytrzymałe materiały, które nie tak łatwo można zniszczyć. I nie jest inaczej w przypadku naszej firmy, która dba o najwyższe selekcje drewna i fornirów do mebli, co sprawia, że jesteśmy w stanie oferować meble w najlepszej jakości na najlepszych podzespołach i systemach.

Luksusowe meble na zamówienie – dlaczego warto?

Jeżeli chcesz posiadać wyposażenie domu lub mieszkania, które będzie charakteryzowało się nie tylko wyjątkowym designem i komfortem użytkowania, ale co ważniejsze, z których będzie można korzystać przez lata, to ekskluzywne meble na wymiar będą idealnym wyborem. Tego typu produkty posiadają wiele zalet, tym bardziej ,że łączą w sobie dużą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Bez problemu dopasujemy je do konkretnych potrzeb z uwzględnieniem stylistyki, charakteru oraz powierzchni i kształtu danego pomieszczenia. W ten sposób mamy możliwość w pełni wykorzystania dostępnej przestrzeni. Ponadto designerskie meble drewniane wykonane na indywidualne zamówienie, są rozwiązaniem w przypadku którego nie musimy iść na kompromisy i wybierać elementy nie do końca spełniające nasze oczekiwania.

Nowoczesne meble na wymiar – dla kogo?

Tak naprawdę zarówno nowoczesne meble kuchenne, jak i nowoczesne meble do salonu na zamówienie, to w zasadzie bardzo dobre rozwiązanie dla każdego. Jednakże w szczególności docenią je osoby będące właścicielami małych i dość nietypowych przestrzeni, które nie tak łatwo zaaranżować. Ze względu na to, że luksusowe meble na wymiar wykonywane są przez profesjonalistów, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie m.in. wymiarów i stylu, co pozwoli na stworzenie wyjątkowo funkcjonalnej i estetycznej aranżacji. Dodatkowo tego typu produkty produkowane są z niezwykłą starannością z dokładnością co do milimetra, dzięki czemu są inwestycją, która posłuży przez lata.

Dlaczego my?

Specjalizacją naszej firmy jest produkcja trwałych, luksusowych i estetycznych mebli na indywidualne zamówienie. Stąd tez możemy pochwalić się nowoczesnym zapleczem technicznym w postaci stolarni, dzięki której jesteśmy w stanie realizować praktycznie każdy projekt. Specjalizujemy się w meblach na wymiar, wg naszego i projektu klienta.

Stolarnia KC-DESIGN

Oferujemy

• Meble na wymiar i wg powierzonych i własnych projektów
• Kuchnie klasyczne i nowoczesne, gabinety, zabudowy sufitowe i ścienne.
• Zabudowy na wymiar, w tym garderoby, szafy, fornirowane i malowane ściany licowane z drzwiami ukrytymi.
• Drzwi klasyczne oraz drzwi nowoczesne wewnętrzne a także drzwi wejściowe. W naszej ofercie można znaleźć drzwi wysokie, ukryte, przesuwne, łączone stalowo – drewniane.
• Zabudowy fornirowane oraz z litego drewna oraz obłogu.
• Meble wykonywane w technice CNC przy użyciu frezarek 3D oraz 5D,
• Meble łączone ze szlachetnymi metalami – stal, mosiądz, miedź, jak również łączone ze szkłem w postaci przeziernej, piaskowanej lub dekoracyjnej.
• Meble i zabudowy z lustrami w wielu kolorach i wybarwieniach.
• Wykonujemy meble w technice pół mat, połysk, a także innych najnowocześniejszych technikach lakierów samochodowych oraz samoregenerujących się lakierów w technologii SH (self – healing)
• Meble łączone z kamieniem naturalnym a także podświetlanymi kwarcytami, spiekami oraz onyksami.
• Wykonujemy meble na zamówienie i prowadzimy montaż w całej Polsce a także w Europie.
• Meble gięte, patynowane, postarzane, politurowane.

Realizujemy:

 

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą, kilka zdjęć z naszych realizacji przedstawiamy w dalszej kolejności:

 

Stolarnia od kuchni, czyli jak to wygląda na surowo i w fazie produkcji.

 

 

Wyróżnia nas bardzo wysoka jakość obsługi, fachowe doradztwo i konsultacje, darmowy pomiar, kompleksowa realizacja mebli wraz z transportem oraz ich montażem. Wykonujemy indywidualne projekty zawierające ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki współpracy z doświadczonymi artystami i rzemieślnikami nasze meble mogą mieć elementy ręcznie rzeźbione, malowane, srebrzone, złocone, tapicerowane lub kute.