Meble na zamówienie i inne usługi stolarskie

Meble na wymiar

Aranżacja mieszkania jest inwestycją na lata, dlatego też warto poświęcić jej nieco więcej uwagi, wybierając tym samym produkty o wysokiej jakości. Zdecydowanie się na luksusowe meble na zamówienie dają gwarancję, że wszystkie elementy takie jak np. szafa, regał lub stolik, będą przygotowane zgodnie z potrzebami, a niekiedy nawet i projektem klienta.

Dla wielu osób ekskluzywne meble na wymiar kojarzą się przede wszystkim z produktami o wyjątkowo dobrej jakości i nic w tym dziwnego. W końcu należy pamiętać, że do ich produkcji wykorzystuje się trwałe i wytrzymałe materiały, które nie tak łatwo można zniszczyć. I nie jest inaczej w przypadku naszej firmy, która dba o najwyższe selekcje drewna i fornirów do mebli, co sprawia, że jesteśmy w stanie oferować meble w najlepszej jakości na najlepszych podzespołach i systemach.

Luksusowe meble na zamówienie – dlaczego warto?

Jeżeli chcesz posiadać wyposażenie domu lub mieszkania, które będzie charakteryzowało się nie tylko wyjątkowym designem i komfortem użytkowania, ale co ważniejsze, z których będzie można korzystać przez lata, to ekskluzywne meble na wymiar będą idealnym wyborem. Tego typu produkty posiadają wiele zalet, tym bardziej że łączą w sobie dużą funkcjonalność z walorami estetycznymi. Bez problemu dopasujemy je do konkretnych potrzeb z uwzględnieniem stylistyki, charakteru oraz powierzchni i kształtu danego pomieszczenia. W ten sposób mamy możliwość w pełni wykorzystania dostępnej przestrzeni. Ponadto designerskie meble drewniane wykonane na indywidualne zamówienie, są rozwiązaniem w przypadku którego nie musimy iść na kompromisy i wybierać elementy nie do końca spełniające nasze oczekiwania.

Nowoczesne meble na wymiar – dla kogo?

Tak naprawdę zarówno nowoczesne meble kuchenne, jak i nowoczesne meble do salonu na zamówienie, to w zasadzie bardzo dobre rozwiązanie dla każdego. Jednakże w szczególności docenią je osoby będące właścicielami małych i dość nietypowych przestrzeni, które nie tak łatwo zaaranżować. Ze względu na to, że luksusowe meble na wymiar wykonywane są przez profesjonalistów, klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie m.in. wymiarów i stylu, co pozwoli na stworzenie wyjątkowo funkcjonalnej i estetycznej aranżacji. Dodatkowo tego typu produkty produkowane są z niezwykłą starannością z dokładnością co do milimetra, dzięki czemu są inwestycją, która posłuży przez lata.

Dlaczego my?

Specjalizacją naszej firmy jest produkcja trwałych i estetycznych mebli na indywidualne zamówienie. Stąd tez możemy pochwalić się nowoczesnym zapleczem technicznym w postaci stolarni, dzięki której jesteśmy w stanie realizować takie projekt jak np.:

  • kuchnie na zamówienie – nowoczesne i klasyczne,
  • garderoby na wymiar, szafy i biblioteczki,
  • meble do salonu, jadalni,
  • meble do łazienki,
  • meble biurowe,
  • meble rzeźbione, fornirowane, gięte, z MDF lub litego drewna pochodzenia zarówno polskiego, jak i egzotycznego,
  • lustra,
  • wszelkiego rodzaju zabudowy.

Wyróżnia nas bardzo wysoka jakość obsługi, fachowe doradztwo i konsultacje, darmowy pomiar, kompleksowa realizacja mebli wraz z transportem oraz ich montażem. Wykonujemy indywidualne projekty zawierające ergonomiczne i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki współpracy z doświadczonymi artystami i rzemieślnikami nasze meble mogą mieć elementy ręcznie rzeźbione, malowane, srebrzone, złocone, tapicerowane lub kute.