Twoje wymarzone meble łazienkowe na wymiar

Jeśli stoicie Państwo przed wyborem nowej aranżacji łazienki, wychodzimy Wam naprzeciwko, przedstawiając wyjątkową ofertę firmy KC Design. Filarem naszej działalności jest przede wszystkim projektowanie wnętrz oraz produkcja mebli na zamówienie. Wyposażenia łazienek, które proponujemy, są wykonywane z trwałych materiałów, wyselekcjonowanego drewna i fornirów. Sprawia to, że produkty trafiające do mieszkań naszych Klientów są najwyższej jakości, ze wbudowanymi najlepszymi podzespołami i systemami. Jeśli chcecie Państwo postawić na oryginalność aranżacji, serdecznie zapraszamy, by wybrać nasze meble do łazienki na wymiar.

 

Meble łazienkowe wiszące

Podczas projektowania wnętrza łazienki warto mieć na uwadze komfort użytkowania i niebanalny design. Nie ulega wątpliwości, że właśnie to cechuje meble łazienkowe wiszące. Takie rozwiązanie dodaje pomieszczeniu oryginalnego charakteru, a z pragmatycznego punktu widzenia bardzo ułatwia sprzątanie, dając swobodny dostęp do każdego zakamarka pod meblami. Możemy wykonać dla Państwa komplet łazienkowych mebli wiszących, w tym komody, szafki pod umywalkę, szafy oraz lustra. Całe wyposażenie, zawieszone kilka lub kilkanaście centymetrów nad podłogą, doda łazience nietuzinkowego charakteru i poprawi jej funkcjonalność.

 

Meble łazienkowe stojące

Dla miłośników klasycznych rozwiązań oferujemy wykonanie stylowego wyposażenia wnętrza. Meble łazienkowe stojące będą znakomitą odpowiedzią na potrzeby tych z Państwa, którzy stawiają na wzorcowe i tradycyjne modele. W naszej ofercie można znaleźć wolnostojące szafy, szafki, komody pod umywalkę, a także całe komplety mebli i wszystko to, czego zapragniecie Państwo w swojej łazience. Tworzymy meble z myślą o estetyce i funkcjonalności, którą muszą zapewnić użytkownikom. Dlatego wszystkie szuflady, półki i pojemne wnętrza szaf zmieszczą wszystkie produkty i artykuły niezbędne w każdej łazience.

 

Nowoczesne meble do łazienki

Idziemy z duchem czasu i na bieżąco obserwujemy wszystkie zmiany oraz nowości pojawiające się na rynku wśród profesjonalnych projektantów wnętrz. Produkujemy meble łazienkowe najwyższej jakości, będące najlepszą i długoterminową inwestycją. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu projekty i wykonanie luksusowych mebli na miarę nowych trendów. W firmie KC Design znajdziecie Państwo nowoczesne meble dla łazienek, pasujące do różnych stylów wnętrz. Każdy z naszych projektów nowoczesnej łazienki w oryginalny sposób łączy elegancję, luksus i funkcjonalność.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą KC Design!