Meble tapicerowane na zamówienie

 

Wygodna kanapa? Komfortowy puff? Siedzisko, od którego nie sposób się oderwać? A może klasyczna sofa, goszcząca stosowną elegancją?

W naszej ofercie posiadamy ekskluzywne meble tapicerowane tylko najwyższej jakości. Wykonane z wysokiej selekcji drewna, obite w znakomite tkaniny, wykonane z pasją i zamiłowaniem do pięknych, komfortowych i funkcjonalnych wnętrz. Spełniamy marzenia i osiągamy najwyższe standardy, dopasowując się do Państwa potrzeb i wizji wyśnionej estetyki.

Oferta mebli tapicerowanych

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące realizowanego zamówienia. W naszej ofercie mebli tapicerowanych na wymiar znajdziecie Państwo:

  • Nowoczesne i klasyczne sofy
  • Kanapy i siedziska
  • Pufy i fotele
  • Wezgłowia
  • Łóżka
  • Krzesła
  • Zabudowy ścian

Istnieje również możliwość skomponowania mebli wedle kryteriów zamawiającego. Każde zamówienie jest dla nas specjalne i wykonujemy je z myślą o indywidualnych potrzebach każdego klienta z osobna.

Profesjonalna produkcja mebli tapicerowanych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi naszej marki oraz podążaniu za obecnymi trendami jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną i rzetelną obsługę. Cenimy sobie również współpracę z prestiżowymi markami, które dostarczają nam materiały, co daje nam gwarancje najwyższej jakości.

Łącząc profesjonalizm z wysokimi standardami naszej pracy, wykonujemy meble tapicerowane premium. Gwarantuje to satysfakcje i spełnienie najbardziej wymagających potrzeb. Będąc elastycznymi i dostosowując się do indywidualnych preferencji i potrzeb klienta, jesteśmy również w stanie wykonać meble na zamówienie…

Meble tapicerowane na zamówienie

Wyposażenie wnętrz to nasza pasja. Przy projektowaniu mebli, mając na uwadze zdanie i pomysł klienta, stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność i dekoracyjność. Ważnym jest zarówno wkomponowanie się w istniejącą już estetykę wnętrza, jak i właściwości użytkowe tworzonego przez nas mebla.

Wykonywanie tego typu projektów, daje nam wspaniałą możliwość zabawy z formą, stylem i właściwościami mebli. Wykonujemy meble klasyczne, glamour oraz nowoczesne meble tapicerowane na zamówienie. Na uwadze mamy ponadczasowe, niewychodzące z mody rozwiązania tapicerskie, ale jednocześnie rozumiemy aktualne trendy meblarskie, które podobają się naszym klientom. Dzięki temu wykonane meble mogą odzwierciedlić najbardziej wyrafinowane poczucie estetyki, pozostając funkcjonalne i dopasowane do ogólnego wystroju wnętrza.

Sztuka i rzemiosło w jednym

Produkcja mebli tapicerowanych łączy w sobie te dwie rzeczy. Fachowiec odpowiedzialny za ich wykonanie bowiem powinien być zarówno dobrym rzemieślnikiem, jak i artystą, który będzie wyczulony na walory estetyczne. Tworząc ekskluzywne meble tapicerowane, zwracamy uwagę na każdy detal i dbamy o to, żeby prezentowały się gustownie i elegancko. Naszym priorytetem staje się również ich wytrzymałość, nienaganny komfort użytkowania oraz różnorodna stylistyka. Pozyskujemy materiały jedynie od renomowanych producentów z Europy i całego świata.

Tkaniny tapicerskie

Posiadamy kolekcje tkanin, liczącą kilka tysięcy wariantów. Do wyboru mamy ich różne faktury, materiały, kolory oraz wzory, które wzbogacą najbardziej wymagające wnętrze. Wystarczy się z nami skontaktować i wybrać interesującą, odpowiednią tkaninę. Jedyną stałą każdego wyboru, staje się wysoka jakość materiału. Nawet podczas intensywnej eksploatacji, meble tapicerowane nie tracą swoich walorów estetycznych i funkcjonalnych, stając się zatem inwestycją na długie lata.