Meble biurowe na zamówienie

Każde biuro potrzebuje specjalnych mebli. Oczywiście można postawić tam zwykły stół, krzesła, a nawet miękkie krzesło i sofę, ale wszystko to nie będzie wyglądać zbyt przyzwoicie. Ponadto meble biurowe powinny być wygodne. Choć meble do biura znaleźć można prawie w każdym sklepie meblarskim, to jednak nie wszystkie są dostosowane one do potrzeb pracowników, dlatego proponujemy wykonanie mebli biurowych na zamówienie, które będą przygotowane i dopasowane do potrzeb firmy.

 

Meble biurowe na zamówienie – czy warto?

W każdym biurze zawsze jest wiele pomieszczeń, z których każde jest inaczej wykorzystywane. Miejsca dla pracowników, pokój wypoczynkowy, sala spotkań, sala konferencyjna, gabinet szefa – te pomieszczenia znajdują się w niemal każdym biurze. A każdy z nich potrzebuje własnego, specjalnego zestawu mebli. Czasami bardzo trudno jest wybrać odpowiedni zestaw, a także taki, który będzie pasował wszystkim pracownikom i mieścił się w rozmiarze, dlatego warto sięgnąć do naszej oferty wykonania mebli biurowych na zamówienie.

 

Plusy zamówienia mebli biurowych na wymiar

Zalety zakupu mebli na wymiar są oczywiste: można wybrać najbardziej odpowiednią konfigurację, kolor elewacji, układ.

Można wybrać:

 • ilość pozycji i ich odmiany zgodnie z charakterystyką biura;
 • zestawienia kolorystyczne odpowiadające barwom korporacyjnym organizacji;
 • najbardziej odpowiednie materiały, komponenty, akcesoria pod względem jakości, funkcjonalności i wyglądu;
 • stoły, krzesła, szafki, regały, piórniki, zestawy sal posiedzeń itp. zgodnie z budżetem przeznaczonym na te cele.

Klient może zaproponować własną opcję projektową lub wybrać odpowiednie próbki z katalogu firmy, a my się dostosujemy do potrzeb firmy i wyposażenia wnętrz tak, żeby wykonane przez nas na zamówienie mebli idealnie pasowały do każdego pomieszczenia.

W przypadku pomieszczeń o nietypowym kształcie najbardziej akceptowalnym rozwiązaniem jest produkcja mebli biurowych na zamówienie, pozwala to racjonalnie rozmieścić stanowiska pracy, zorganizować proces technologiczny z maksymalnym komfortem i wygodą dla pracowników i klientów.

 

Meble biurowe na wymiar – rodzaje

Meble biurowe na zamówienie wykonujemy do różnych rodzajów pomieszczeń, w tym do gabinetów menadżerskich, stanowisk pracy pracowników, recepcji dla gości, lobby i sal konferencyjnych, jak również:

 • recepcja;
 • stoły;
 • szafki;
 • półki;
 • regały;
 • przegrody;
 • sofy biurowe;
 • krzesła biurowe.

 

Nowoczesne meble biurowe

Zastosowanie nowoczesnego i wydajnego sprzętu pozwala nam szybko i jakościowo wytwarzać najszerszą gamę produktów, które odpowiadają potrzebom każdego naszego klienta.

W każdym biurze są pomieszczenia, do których trudno znaleźć standardowe opcje umeblowania – to pokój do negocjacji i pokój do prezentacji. Tutaj będą spotykać się klienci, co oznacza, że ​​takie pomieszczenia powinny być urządzone w szczególny sposób. Jako odpowiedź na to wyzwanie oferujemy meble biurowe na wymiar. Eleganckie, idealnie dopasowane do wielkości biura, piękne, wygodne i szanujące się meble do sali spotkań z pewnością pomogą znaleźć nowych klientów.