O nas

 Projektowanie wnętrz to moje życie, praca i pasja ….. Od ponad 20 lat poprzez aranżację wnętrz staramy się spełniać marzenia naszych klientów. Od samego początku naszą filozofią było tworzenie ponadczasowych, ekskluzywnych wnętrz z naciskiem na jakość, komfort, funkcjonalność i elegancję. Elementy dekoracji i wyposażenia wnętrz pozyskujemy od najbardziej znanych i ekskluzywnych producentów Europy i Świata. Aby pokazać naszym klientom, że nasza wiedza i doświadczenie w projektowaniu oraz realizacji wnętrz nie stanowi tylko zapisów na „papierze” stworzyliśmy dom pokazowy w którym prezentujemy wiele rozwiązań, do którego Państwa serdecznie zapraszamy po uprzednim umówieniu się.

 Dzięki światowym targom z różnych części świata, podróżom, cały czas wzbogacamy swoją wiedzę a także na bieżąco śledzimy trendy w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Nasza firma oprócz zaprojektowania wnętrz, może poprowadzić przez kolejne etapy przeprowadzenia realizacji nawet najbardziej złożonego projektu. Począwszy od najwcześniejszego etapu budowy domu, apartamentu, mieszkania, staramy się przewidzieć wszystkie niepotrzebne koszty i w odpowiednim czasie maksymalnie je zminimalizować.

 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy współpracy.

Krzysztof Chrustalew

Wnętrza pomieszczeń to bardzo złożony projekt, wymagający odpowiedniego zaangażowania i dużo poświęcenia uwagi jego każdemu najmniejszemu elementowi. Każdy detal w naszej firmie jest uwzględniony w projekcie, dlatego dbamy by od projektu aż po ostateczne wykończenie poprowadzić  Państwa przez żmudny etap projektowania i realizacji.

 Spełniamy marzenia, nie ma dla nas projektu lub marzenia, które nie mogłoby być zrealizowane. Podejmujemy się nowych wyzwań, dlatego staramy się by każdy nasz projekt był inny, jeszcze lepszy, indywidualny…tym samym wyjątkowy.  Wiąże się to z wprowadzaniem coraz nowszych technologii lub odwrotnie, rezygnacji z rozwiązań które nic nie wniosą do naszego życia, a kosztują majątek.

 Nie boimy się wnętrz, dlatego one nas kochają… Wiele lat doświadczeń przy projektowaniu, realizacji, produkcji mebli, imporcie wyposażenia wielu prestiżowych marek, zaopatrywanie naszych wnętrz w oświetlenie i wszystkie materiały potrzebne do ich realizacji, zahartowało w nas w wiedzę, pewność decyzji i solidne podejście do każdego tematu…

 Pozostajemy do Państwa dyspozycji  i zapraszamy do kontaktu.

Anna Kociszewska