Wyjątkowe meble gięte i rzeźbione na zamówienie

Meble to niezbędne wyposażenie każdego domu i mieszkania. Wiele osób decyduje się na zakup gotowych elementów i dopasowuje je do poszczególnych pomieszczeń. Nasza propozycja to wykonanie wysokiej jakości mebli na zamówienie. Będą trwalsze i w większym stopniu dostosowane do indywidualnych potrzeb domowników, bez względu na rozmiar oraz przeznaczenie wnętrza.

 

Optymalne wykorzystanie wnętrza

Oferowane przez nas meble na wymiar to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie komfort i elegancki wygląd. Mogą zdobić pokój dzienny, sypialnię lub kuchnię, niezależnie od wybranego stylu aranżacji przestrzeni. Zaprojektujemy estetyczną zabudowę dla każdego typu pomieszczenia, także dla wnętrz o nietypowym układzie.

 

Ponadczasowy urok mebli giętych

Meble gięte na zamówienie wykonujemy z wyjątkową starannością. Dzięki temu są to estetyczne elementy wyposażenia służące wiele lat bez potrzeby naprawy i renowacji. Stosowane przez nas materiały powodują, że meble są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Skutecznie przyciągają uwagę gości poprzez niezwykle oryginalny wygląd.

 

Trwałość i odporność na uszkodzenia

Meble gięte produkujemy metodą kształtowania drewna na mokro i na gorąco. Podczas tego procesu włókna drewna nie zostają przerwane, lecz są formowane w nietypowe kształty. Materiał zachowuje oryginalną wytrzymałość, a meble stają się bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Otwiera to zupełnie nowe możliwości dla wyrażenia swojego charakteru i stworzenia unikalnej aranżacji przestrzeni.

 

Oryginalne meble ręcznie rzeźbione

Meble ręcznie rzeźbione pozwalają na osiągnięcie nietypowej atmosfery w każdym pomieszczeniu. Wyróżniają się funkcjonalnością i możliwością łatwego dostosowania do każdego wnętrza, zarówno klasycznego, jak i aranżacji typu glamour. Nasze meble ręcznie rzeźbione można łączyć z innymi elementami wyposażenia domu tak, aby stanowiły z nimi spójną całość lub były głównym elementem dekoracyjnym.

 

Wysokiej jakości drewno i płyty MDF

Zamawiając u nas meble ręcznie rzeźbione, możesz mieć pewność, że są one wykonywane przy użyciu wyselekcjonowanych gatunków drewna oraz fornirów. Do produkcji wykorzystujemy płyty MDF i lite drewno pochodzące z Polski lub egzotycznych zakątków świata. Materiały te pozwalają stworzyć wszelkiego rodzaju zabudowę o wyjątkowym charakterze. Dlatego oferowane przez nas meble drewniane rzeźbione mogą być elementem wielu aranżacji w stylu góralskim, orientalnym, skandynawskim lub kolonialnym.

 

Uniwersalne zastosowanie i konserwacja

Meble gięte na zamówienie można wykorzystać zarówno w domu prywatnym, jak i w stylowym biurze. Wszystkie projekty realizujemy z niezwykłą dokładnością, która zadowoli najbardziej wymagających klientów. Meble rzeźbione na zamówienie mogą mieć misterne zdobienia na frontach, wykonywane przez doświadczonych artystów i rzemieślników. Elementy dekoracyjne są malowane, srebrzone, złocone, tapicerowane lub kute. Pozwala to stworzyć swój własny charakter wnętrza. Dzięki temu produkowane przez nas meble to produkty o ponadczasowym stylu, które nigdy nie wychodzą z mody.