Garderoby na wymiar

Odpowiednie zagospodarowanie dostępnej przestrzeni jest kluczowe przy aranżacji i projektowaniu wymarzonego wnętrza. Daje to możliwość wykorzystania jak największej powierzchni, bez konieczności zagracania jej o zbędne i nieodpowiednio wyglądające przedmioty.

Właściwie zaplanowana garderoba jest miejscem, gdzie pomieścimy rzeczy codziennego użytku. Wymaga ona przez to odpowiednio dobranych mebli, które idealnie pomieszczą wszelkie ubrania, buty oraz pozostałe ważne dla nas przedmioty. Taką możliwość gwarantują nam meble do garderoby na wymiar.

 

Garderoba na wymiar — komponent idealnego mieszkania

Wzbogacenie mieszkania o funkcjonalną i dobrze przemyślaną garderobę, uzupełnia je o ważne pomieszczenie, w którym będziemy przechowywać wszystkie niezbędne, wymagające odpowiedniego uporządkowania rzeczy. W każdej garderobie powinien więc panować ład i porządek, który umożliwi nam bezpieczne i schludne przechowywanie ubrań, butów, czy biżuterii.

Pomocna staje się tutaj odpowiednia zabudowa garderoby, która pełni oczywiste funkcje użytkowe. Właściwie zagospodaruje to, dostępną nam przestrzeń użytkową, oraz wykluczy ewentualny bałagan wewnątrz garderoby.

 

Zamknięte garderoby

Jeśli posiadamy niedostatecznie dużo miejsca, a cenimy sobie możliwość zamknięcia cennych dla nas rzeczy, istnieje możliwość wzbogacenia mieszkania o zamkniętą garderobę na wymiar. Będzie to nic innego jak odrębne pomieszczenie, o ograniczonej i dobrze zaplanowanej przestrzeni, w której zmieścimy wszystkie garderobiane przedmioty. W przypadku tego rozwiązania we wnętrzu idealnie sprawdzą się meble do garderoby na wymiar, które odpowiednio zagospodarują dostępne, choć ograniczone miejsce. Szafy do garderoby wykluczą nieład, gwarantując nam przestrzeń na przemyślane schowki i inne dostosowane do potrzeb rozwiązania.

Zamknięta garderoba mała, mimo swoich niewielkich rozmiarów może więc spełniać funkcje ważnego pomieszczenia w naszym mieszkaniu. Obecność garderoby bowiem staje się niezbędna w przypadku przechowywania dużej ilości rzeczy i wyklucza niepotrzebny bałagan.

 

Duże przestrzenie — wiele rozwiązań

Mając do dyspozycji więcej przestrzeni, również musimy ją odpowiednio zagospodarować, by nie stanowiła ona jedynie pustego i niewykorzystanego miejsca. Z pomocą przychodzą nam innowacyjne i kreatywne rozwiązania takie jak:

    • Garderoba otwarta — często we wnętrzu dużych i przestronnych pomieszczeń, spełniających funkcje garderoby;
    • Nowoczesna garderoba na wymiar — wykorzystująca nowoczesne rozwiązania, meble i zabudowy.

Posiadając większą, przeznaczoną na garderobę przestrzeń, musimy też liczyć się z tym, że stanowić będzie ona odrębny, duży pokój. Odpowiednia aranżacja takiej garderoby, stanowić będzie więc o schludności i ogólnym poczuciu estetyki wnętrza.

Również istotna staje się architektura miejsca, które będziemy chcieli przekształcić na garderobę. Dla przykładu garderoba pod niskim skosem wymaga innowacyjnej i dobrze wkomponowanej zabudowy, która z powodzeniem zagospodaruje dostępne pod skosem miejsce.

Masz wstępny pomysł jak urządzić garderobę swoich marzeń i chciałbyś omówić to z nami? A może nie masz żadnej wizji, jak powinna ona wyglądać? Nic nie szkodzi, jesteśmy po to, by zaprojektować idealną dla Ciebie garderobę. Do usłyszenia!