Dopasowane do Twoich potrzeb zabudowy na wymiar

Współcześni deweloperzy wolą maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Niestandardowe nisze w ścianach, które sprawiają, że pomieszczenie jest nierówne i niewygodne, od dawna są integralną częścią nieruchomości. Nie jest to jednak powód do zmartwień, a ten brak miejsca można zamienić w ogromną zaletę. W takich niszach przedsiębiorczy właściciele domów umieszczają wbudowane szafy na zamówienie.

 

Zabudowa wnęki na wymiar

Zabudowana szafa w przedpokoju idealnie nadaje się do przechowywania odzieży wierzchniej, butów oraz parasoli. Podobny projekt na korytarzu nadaje się również do tych samych celów. Wszystko zależy od układu mieszkania.

Szafka we wnęce w salonie – nowoczesne rozwiązanie do przechowywania rzeczy i oszczędności miejsca.

Szafa we wnęce w sypialni – taka szafa jest wielofunkcyjna i harmonijnie wpasowuje się we wnętrze.

 

Szafy do zabudowy na wymiar

Szafy o indywidualnych wymiarach nadają się do aranżacji pokoi dziecięcych, sypialni, wąskich korytarzy, kuchni, przedpokojów i przedpokojów, standardowych salonów, garderób o dowolnej konfiguracji. W zależności od przeznaczenia mebel wyposażony jest w:

 • pudła;
 • półki otwarte/zamknięte;
 • kosze wyjściowe są metalowe;
 • innowacyjne akcesoria;
 • drążki na ubrania;
 • półki na buty i inne nowoczesne akcesoria ułatwiające organizację przechowywania artykułów gospodarstwa domowego.

 

Zabudowa RTV na wymiar

Ciekawym rozwiązaniem może być również zabudowa RTV na wymiar, w której można umieścić różne artykuły gospodarstwa domowego. Stojaki pod telewizor są zwykle większe niż te naścienne, więc zmieścisz w nich dużo więcej rzeczy. Takie meble można dodatkowo wyposażyć w półki, na których można położyć książki, tak aby w wolnym czasie zanurzyć się w ulubionej książce. Odpowiednio zaprojektowane meble RTV do salonu pozwolą odpowiednio zagospodarować wolną przestrzeń, co w małym mieszkaniu może pozytywnie wpłynąć na codzienne życie domowników. Główną zaletą takich mebli jest to, że zostaną one stworzone w taki sposób, aby odpowiednio wpasowały się w miejsca do tego przeznaczone.

 

Zalety zabudowy RTV na wymiar

Główną zaletą wykonania szafki pod telewizor na zamówienie jest między innymi stworzenie odpowiedniego rozmiaru, który zostanie wcześniej uzgodniony z klientem. Taka decyzja pozwoli na maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni, co jest niezwykle ważne w małych mieszkaniach. Meble te zostaną stworzone w jednym kolorze, który łączy się z resztą mebli w całym domu. Dzięki tej decyzji wszystko będzie ze sobą w doskonałej harmonii. Dodatkowo dla osób, które lubią spędzać wieczory przy kominku, szafki, które staną w salonie, będą idealnie komponować się z całym wystrojem wnętrza.

 

Zabudowa przedpokoju na wymiar

Gdy wchodzisz do domu lub mieszkania, pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, jest przedpokój. Jego konstrukcja odgrywa ważną rolę. Ten pokój tworzy pierwsze wrażenie domu i tworzy nastrój. Małe mieszkania charakteryzują się małymi korytarzami, często o nieregularnym kształcie. Dlatego trudno jest znaleźć gotową wersję mebli na sprzedaż. Producenci mebli często produkują standardowe wersje klasycznego układu. Większość właścicieli mieszkań woli robić takie systemy na zamówienie. Tylko w ten sposób można osiągnąć racjonalne wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego powierzchni. Zestaw do małego mieszkania będzie dość niedrogi pod względem kosztów. Wykonanie takich mebli jest proste i nie zajmuje dużo czasu. Tanie meble w przedpokoju mogą wyglądać elegancko i drogo, jeśli prawidłowo podejdziesz do projektu.

Takimi problemami zajmują się profesjonalni i doświadczeni projektanci naszej firmy. Uwzględniają wymagania i życzenia klientów, projektują trendy i tworzą niepowtarzalne projekty, według których powstaną konstrukcje w przyszłości. Przedpokoje na wymiar to doskonała okazja, aby pięknie i efektownie udekorować korytarz.

 

Zabudowa przedpokoju na wymiar – zalety

 • Meble skrzyniowe w przedpokoju od producenta na zamówienie – ma wiele zalet:
 • Możliwość racjonalnego wykorzystania każdego centymetra kwadratowego powierzchni użytkowej
 • Możesz samodzielnie określić wymaganą liczbę półek i szuflad w szafkach
 • Możliwość dodania do szafek dodatkowych sekcji, kratek i półek
 • Sam wybierasz kształt szafek, komód i stolików nocnych
 • Istnieje możliwość zamówienia kompletu w dowolnym stylu
 • Indywidualny system harmonijnie komponujący się z wnętrzem