Produkcja mebli tapicerowanych

 

Nasza firma zajmuje się produkcją mebli tapicerowanych na specjalne zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne i klasyczne sofy, kanapy, zabudowy ścian, siedziska, puffy, wezgłowia, łóżka, krzesła, fotele oraz meble wg kryteriów zamawiającego.

Nie możecie znaleźć mebla ,który będzie pasował kolorystycznie, wymiarowo i jeszcze będzie posiadał funkcję spania? Żaden problem, skontaktuj się z nami, wybierz tkaninę z naszych kolekcji kilku tysięcy tkanin, my zajmiemy się resztą….  Czekamy na Wasze pomysły które rozwiniemy i przekształcimy w nowe piękne i wygodne meble oparte na gąbkach o różnych gęstościach, lub tworzone starą metodą sprężynową, a może na gęsim puchu ? Jesteśmy w stanie zrobić każdy mebel który Wam się przyśni  🙂 Zapraszamy. 

Profesjonalna produkcja mebli tapicerowanych Warszawa

Warszawa należy do tych miast w Polsce, gdzie wybór mebli tapicerowanych jest naprawdę szeroki. Niezależnie od tego, czy interesuje Was styl klasyczny, nowoczesny albo glamour, w każdym przypadku warto skorzystać z asortymentu zaufanego producenta. W ten sposób zyskacie pewność, że wybrany fotel, sofa czy krzesło przez długie lata zachowają swoje pierwotne właściwości, dając uczucie pożądanego komfortu i korzystnie się prezentując. W KC Design wysokiej jakości meble tworzymy z pasji. Łączymy wieloletnie doświadczenie w tapicerstwie ze znajomością aktualnych trendów oraz współpracą z prestiżowymi markami odpowiedzialnymi za dostarczanie nam materiałów. Owocuje to wyjątkowymi meblami tapicerowanymi, które idealnie uzupełniają pozostałe wyposażenie wnętrza. Co równie ważne, tworzymy meble tapicerowane na zamówienie. Oznacza to perfekcyjne dopasowanie do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego klienta. Pozostajemy elastyczni w kwestii Waszych życzeń, jednocześnie służąc fachową poradą, gdy jej potrzebujecie.

Oryginalne meble tapicerowane na zamówienie

Jesteśmy zdania, że podczas wyboru wysokiej jakości mebli tapicerowanych nie warto iść na żadne kompromisy. W końcu projekt na zamówienie pozwala na uzyskanie wymarzonych, idealnie dopasowanych do własnych potrzeb mebli. Wyposażenie wnętrz to nasza pasja. Z tego powodu stawiamy zarówno na właściwości użytkowe, jak i dekoracyjne naszych mebli tapicerowanych. Chociaż Warszawa to duże miasto, wiele dostępnych w niej artykułów wyposażenia wnętrz charakteryzuje powtarzalność. Inaczej jest w przypadku produktów sygnowanych przez KC Design, które na życzenie naszych klientów mogą być w 100% oryginalne. Szanujemy ponadczasowe rozwiązania w tapicerstwie, które nigdy nie wychodzą z mody, ale rozumiemy także aktualne, światowe trendy meblarskie podobające się naszym klientom. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się zarówno nowoczesne meble tapicerowane, jak i modele klasyczne oraz glamour.

Możliwość skorzystania z projektu na indywidualne zamówienie pozwala na wyrafinowaną zabawę formą, stylem i właściwościami mebli. Dzięki temu gotowe krzesło, łóżko czy puf mogą doskonale odzwierciedlać oryginalne poczucie estetyki swojego przyszłego właściciela.

Wybierz nowoczesne meble tapicerowane od zaufanego producenta

Meble tapicerowane na zamówienie stanowią zakup na długie lata, dlatego tak ważne jest, żeby skorzystać z usług fachowca. Produkcja mebli tapicerowanych łączy w sobie elementy zarówno rzemiosła, jak i sztuki. Jedno pozostaje pewne – jakiekolwiek meble tapicerowane na zamówienie, klasyczne czy nowoczesne, powinny cechować komfort, funkcjonalność oraz elegancja. Połączenie tych trzech właściwości to nasz priorytet w tworzeniu ekskluzywnych produktów dopasowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Ponieważ współpracujemy z prestiżowymi markami, pozyskując materiały od renomowanych, europejskich i światowych producentów, możecie mieć także pewność co do wysokiej jakości naszych mebli. Pozwala nam to na produkcję modeli o nienagannej wytrzymałości, wysokim komforcie użytkowania oraz różnorodnej stylistyce.

Klasyczne meble tapicerowane – niezmiennie wysoka jakość

Klasyczne meble tapicerowane cieszą się niezmienną popularnością wśród naszych klientów. Niezależnie od zmieniających się trendów klasyka zawsze prezentuje się gustownie i elegancko. Dla efektownego wyglądu mebli tapicerowanych na przestrzeni lat bardzo znaczenie ma jednak nie tylko sam design. W kwestii takiej jak produkcja mebli tapicerowanych szczególnie istotne znaczenie ma wysoka jakość wykorzystywanych materiałów. Zależnie od rodzaju i właściwości stosowanej tkaniny obiciowej i wypełnienia tapicerskiego można osiągnąć choćby preferowaną wysokość i miękkość siedziska. Od wymienionych elementów zależy również trwałość mebli, które nawet podczas intensywnej eksploatacji powinny odznaczać się stałymi właściwościami – bez stopniowego zapadania, przecierania czy prucia.

Adres

ul. Ekologiczna 31
05-420 Józefów

Godziny otwarcia:
10.00–18.00