Nasz showroom

 

 

 Serdecznie zapraszamy do naszego Show roomu mieszczącego się na ul. Ekologicznej 31 w Józefowie. 

Na miejscu możecie Państwo wybrać oraz zakupić tapety i tkaniny z kilku tysięcy wzorów dostępnych w naszej ofercie. Zajmujemy się szyciem dekoracji okiennych, takich jak zasłony, rolety rzymskie, firany, poduszki, narzuty, pościele i wiele innych ….

Posiadamy bardzo szeroką gamę tkanin tapicerskich i obiciowych, dodatkowo nasza oferta zawiera produkcję mebli tapicerowanych na zamówienie wg dowolnego wzoru.

W naszym salonie możecie Państwo ocenić nasze produkty, usiąść i porozmawiać przy kawie na temat swojego projektu mebla oraz projektu…  

 

 

 KC-Design jest przedstawicielem wielu najlepszych europejskich i światowych marek tkanin, tapet, mebli, oświetlenia oraz dekoracji. Podczas spotkań z naszymi klientami możemy w całości wyposażyć Państwa dom, mieszkanie, apartament, restaurację czy chociażby hotel ….

W naszej ofercie są meble ultra nowoczesne jak również bardzo klasyczne, opierając się na wieloletnim doświadczeniu potrafimy profesjonalnie doradzić w zakupie gotowych mebli wielu światowych fabryk a także zdobyć meble unikatowe do wnętrz a także na taras jak i meble ogrodowe.

Wiele z tych fabryk można podejrzeć na oddzielnej naszej stronie w zakładce MEBLE, na innej możemy przenieść się do oferty OŚWIETLENIOWEJ, a także oferty TKANIN I TAPET, by znaleźć coś dla siebie. Serdecznie Zapraszamy!