Lustra na wymiar

Lustro nie stanowi zazwyczaj pierwszego wyboru, w przypadku pytania o najistotniejsze elementy domu. Nie ma w tym nic dziwnego, to przecież funkcjonalność i dekoracja, która nie jest w nim używana najczęściej przez domowników.

Jednak dobrze dobrane, estetyczne i użyteczne, może okazać się dużą wartością dodaną do naszego domowego zacisza. Decydując się na zakup lustra, warto zainteresować się tymi, które są robione na wymiar, tzw. lustro na zamówienie. Wówczas mamy możliwość spersonalizowania produktu według naszych oczekiwań.

Taką usługę oferuje także nasza firma KC Design. Zdobywaliśmy doświadczenie na polu m.in. projektowania wnętrz czy mebli na wymiar, a teraz zdecydowaliśmy się poszerzyć swoją działalność o lustra na zamówienie. Podobnie jak z resztą naszych usług dbamy, aby zamówienia złożone przez Klientów zostały wykonane z największą dbałością o detale, w designerskim i funkcjonalnym stylu.

 

Lustra na wymiar — dlaczego warto?

Produkty na wymiar, wykonywane na specjalne zamówienie Klienta, zdecydowanie różnią się od tych ogólnodostępnych. Tworząc, projektując i sprzedając np. meble na wymiar, wymagany jest pewien kunszt, pasja i zrozumienie potrzeb drugiej osoby. To proces, w którym dowiadujemy się oczekiwań i wyobrażeń, następnie je omawiamy i wizualizujemy, by na końcu stworzyć końcowy produkt o zamierzonym efekcie. Nie inaczej jest w przypadku luster na wymiar.

W naszym studio realizujemy je, doszukując się wielu szczegółów. Powstają na podstawie przestrzeni, wystroju czy wspólnej kompozycji z resztą domu, tworząc produkt o designerskim i ponadczasowym charakterze.

 

Lustra na zamówienie — dla kogo?

Podobnie jak w przypadku mebli na wymiar, lustra są tak naprawdę ofertą dla każdego, kto ceni unikalność i wysoką jakość. Odnajdą się w domach, w których domownicy szukają ciekawego urozmaicenia swojego wnętrza, pod postacią funkcjonalnego i estetycznego lustra. Skorzystają z nich także biura, agencje czy studia, którym zależy na eleganckiej i nowoczesnej przestrzeni do pracy.

Co więcej, produkty tworzone na wymiar są wykonywane z największą dbałością o detale, na podstawie wszystkich oczekiwań Klienta, przez co są inwestycją na lata.

 

Rodzaje luster

Zajmujemy się projektowaniem wielu rodzajów luster tak, aby sprostać wielu oczekiwaniom. W naszej ofercie mogą Państwo zamówić m.in.:

  • Lustra w ramie — są najpopularniejszym wyborem wśród Klientów. Swoje miejsce znajdą w korytarzu czy salonie, znacznie podnosząc estetyczny poziom pomieszczenia, będąc jednocześnie elementem codziennego użytku.
  • Lustra łazienkowe — idealnie sprawdzą się do różnych łazienek. Tworzymy je, opierając się na dostępnej przestrzeni i codziennej użyteczności.
  • Lustra z wbudowanym podświetleniem — to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Podświetlone lustro może sprawdzić się w łazience, dając potrzebne oświetlenie do codziennego utrzymania higieny.
  • Lustra podgrzewane — nowoczesne i pomocne rozwiązanie, dzięki któremu para wodna nie osiada na powierzchni. Nie musimy czekać na wyschnięcie ani wycierać lustra.
  • Lustra frezowane — w dowolnie wybranym przez Klienta kształcie. Idealnie sprawdzą się do nowoczesnych wnętrz.
  • Lustra fazowane — na których można umieścić ozdobne nacięcia. Świetnie nadają się do pokrycia całej ściany korytarza lub większego pomieszczenia, jak np. sala bankietowa.
  • Lustra postarzane — dla fanów stylu vintage.
  • Lustra patynowane — do wnętrz w stylu glamour.
  • Lustra naklejane na meble lub sufit — stanowiące ozdobny element sypialni lub funkcjonalny na szafie.
  • Lustra o różnych kolorach — np. złote lub grafitowe.

Wyróżnia nas najwyższa jakość obsługi, z uwzględnieniem zdania zamawiającego oraz dbałością o detale i wymagania. Projektujemy i tworzymy swoje produkty na podstawie doświadczenia, najnowszych trendów, a wszystko owocuje designerskimi i unikalnymi produktami na lata.