Nowoczesne kuchnie na wymiar

Wnętrze nowoczesnych domów i mieszkań powinno być w najwyższym stopniu dostosowane do potrzeb użytkowników. W przypadku urządzania kuchni proponujemy meble na wymiar, które wykorzystają optymalnie dostępną przestrzeń. Jest to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń o nietypowym układzie używanych przez wielu domowników jednocześnie.

 

Kuchnie otwarte i zamknięte

Klasyczna kuchnia na wymiar to praktyczny sposób urządzania domów stosowany przez nas od wielu lat. Dużą popularnością cieszą się kuchnie otwarte, które łączą się z jadalnią lub pokojem dziennym. Pozwala to powiększyć optycznie przestrzeń i optymalne oświetlić wszystkie elementy wyposażenia. Kuchnia otwarta ułatwia podawanie posiłków i swobodną rozmowę w trakcie przygotowywania potraw.

Dla osób ceniących sobie w większym stopniu prywatność polecamy wykonanie kuchni zamkniętej. W tym przypadku również wykorzystujemy meble kuchenne klasyczne. Pozwala to na oddzielenie się od pozostałej części domu i ograniczenie zapachów przyrządzanych dań w innych pomieszczeniach. Do kuchni zamkniętej rzadziej wchodzą goście i jest to przestrzeń, która może być urządzona w inny sposób niż pozostała część domu.

 

Kuchnie klasyczne i nowoczesne

Aranżację kuchni wykonujemy w tradycyjny sposób lub za pomocą nowoczesnych elementów wyposażenia. Wybór zależy od indywidualnego gustu klienta. Meble kuchenne klasyczne są ponadczasowe i tego rodzaju zabudowa nigdy nie wychodzi z mody.

Drewniane fronty są doskonałą ozdobą wnętrza i będą służyły przez długi czas bez potrzeby odnawiania. Warto dodać, że nasze luksusowe kuchnie na wymiar mogą być bogato zdobione lub rzeźbione przez artystów, co pozwala uzyskać unikalną aranżację przestrzeni.

Projektowane przez nas kuchnie podążają za najnowszymi trendami obowiązującymi na całym świecie. Zwykle jest to przestrzeń urządzona w minimalistyczny sposób, co sprzyja wypoczynkowi i skupieniu się na niezbędnych do wykonania czynnościach. Luksusowe meble kuchenne mają niepowtarzalny styl i wyróżniają się dużą funkcjonalnością. Ponadto w nowoczesnym wnętrzu zdecydowanie łatwiej utrzymać czystość i dbać o porządek.

 

Ekskluzywne kuchnie na wymiar

Ekskluzywna kuchnia przygotowana na zamówienie to rozwiązanie dla każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem estetycznej i praktycznej aranżacji wnętrza. Elementy wyposażenia wykonujemy z litego drewna uzyskanego z polskich i egzotycznych gatunków drzew oraz płyt MDF. Wyróżniają się one dużą trwałością i niezwykle estetycznym wyglądem. Tworzymy kuchnie we współpracy z wyłącznie renomowanymi i sprawdzonymi producentami jak np. międzynarodowymi firmami Hefele, Blum, Peka i wiele innych.

Podczas projektowania mebli zawsze stawiamy na pierwszym miejscu funkcjonalność i uwzględniamy wszelkie potrzeby naszych klientów. Ekskluzywna kuchnia pozwala zachować dowolne wymiary i styl przestrzeni, a meble wykonujemy z dokładnością nawet do milimetra. Dzięki temu może być to wyposażenie wnętrza dopasowane do każdego domu lub mieszkania. Zaprojektowana przez nas kuchnia będzie przyciągała uwagę gości i służyła przez długi czas wszystkim domownikom.